VI Święto Rodzin Adopcyjnych

  • Post category:Wydarzenia

Z wielką radością, informujemy, że dnia 19 listopada 2022r., po ponad dwuletniej przerwie epidemicznej, odbyło się kolejne VI Święto Rodzin Adopcyjnych!! To dla wszystkich ogromna radość, ze mogliśmy wrócić do przepięknej i już NASZEJ TRADYCJI i kontynuować świętowanie w gronie rodzin adopcyjnych, tym razem w towarzystwie wielkiej dmuchanej szóstki.

W tym roku gościł nas po raz pierwszy Dom Kultury „Krakowiacy” przy ul. Św. Gertrudy 4, wpisując nas w malowniczą kulturę krakowskiego folkloru, atmosferę starego Krakowa podkreślając wnętrzami artystycznych piwnic.

Jak wskazywało zaproszenie, na dzieci młodsze i całkiem starsze, czekała świeżo kręcona kolorowa wata cukrowa i świeżo pieczony popcorn a także dynamiczna zumba i świetne zabawy, pozwalające wyszaleć się najmłodszym i najstarszym. Po takim szaleństwie nie było już żadnej przeszkody, by raczyć się słodkościami .

Na zakończenie niezwykłych emocji dostarczyła też loteria fantowa, dzieci ze swoimi trofeami i uśmiechniętymi buziami machały na pożegnanie i kolejne spotkanie….

Każdy mógł uraczyć się także życzliwą rozmową, uśmiechem, uściskiem, jak w rodzinnym gronie.

Dobrze, że znowu mogliśmy być razem i do zobaczenia za rok!