Spotkanie Świąteczne dla rodzin adopcyjnych – 14 grudnia 2019r.

  • Post category:Wydarzenia

Możemy z dumą ogłosić, że narodziła się nowa tradycja w naszym Ośrodku – bo już po raz drugi odbyło się spotkanie mikołajkowo-świąteczne dla rodzin adopcyjnych, we współpracy, w siedzibie i z udziałem dzieci i pracowników świetlicy socjoterapeutycznej prowadzonej przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Krakowie przy ul. Piwnej 6 a więc w nabierającym kolorytu krakowskim Podgórzu.

Na dzieci czekały zabawy, prowadzone przez studenckich animatorów i trudno powiedzieć czy same maluchy, czy też ich rodzice byli bardziej zadowoleni z profesjonalizmu i zaangażowania prowadzących. Było dużo radości, ciekawości i niewyczerpanego zapału do zabawy a rodzice mogli w tym czasie podzielić się swoimi doświadczeniami, zwyczajnie porozmawiać, pośmiać się z innymi a przy okazji zjeść coś pysznego..

W świątecznie przystrojonej świetlicy i przy dźwiękach kolęd, w pewnym momencie pojawiły się Anioły z podarkami dla najmłodszych – każde dziecko, nawet pomimo chwilowego onieśmielenia, z wypiekami rozpakowywało swoje prezenty, po czym następowały małe czy większe wybuchy radości.

Atmosfera była serdeczna, rodzinna i zachęcająca wszystkich do kolejnych świątecznych spotkań.